Telefon
WhatsApp
GELİNLİK HAYALİ
GELİNLİK HAYALİ

Gelinlik Hayali

Gelinlik merakı küçük yaşta başlar hemen hemen tüm kızlar için. Önce oyuncak bebeklerine dikmesini isterler annelerinin. Hayal dünyaları çok geniştir çünkü çocukların. Sonra abilerinin, ablalarının, akrabalarının düğünlerinde gelinlik giymek isterler. Anlamını bilmeden sadece ışıltısı için giymişizdir birçoğumuz. Evlenmek, gelin olmak, yuva kurmak değil.  Sadece kabarık, ışıltılı beyaz bir elbisenin içinde olmak ve kollarını açıp kendi etrafında dönmek inanılmaz mutluluk verir. Yaş ilerledikçe çocukluktan kalan bu oyun yerini hayallere bırakır. Tüm genç kızların aklının bir köşesinde oluşur hayalindeki gelinlik. Rüya gibi güzelliğe sahip eskişehir gelinlikle en güzel gününü daha da güzel yaşamak kendini beyazlar içinde tamamen özel hissetmek her genç kızın hayalidir. Gösterişli büyük şaşalı bir düğün de olsa sade bir nikah da olsa en özel olmak mutluluğa mutluluk katacaktır. Bunun için işinde iyi ve sizi anlayacak doğru modacılarla çalışmanız değerli gününüze değer katmak için gereklilik olacaktır.

Şayet gelinliği hazır satın almayacaksanız, gelinlik kadar onu dikeninde önemi oldukça mühimdir. Profesyonel, edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda;

 Ne istediğinizi anlayan, isteğiniz doğrultusunda sizi doğru yönlendirecek, hangi modelin sizin vücudunuza uygun olduğunu, hangisinin uygun olmadığını,

 Hangi model duvak seçmeniz gerektiğini, el çiçeği, taç, ayakkabı gibi en ince ayrıntıyı dahi sizin için düşünen tasarlayan işinin ehli modacılarla çalışmanız, hayatınızın en güzel seçimlerinde stresinizi paniğinizi alacak size ‘iyi ki giymişim’  dedirtecektir.

Aynı şekilde hazır gelinlik satın alınacaksa dahi hangi modelin hangi kesimin sizin vücudunuza uygun olduğunu yine tecrübesi ve profesyonelliği dahilinde sizi rahatlatacaktır. Bunun için vakit kaybetmeden çok iyi araştırmalı ve size en uygun tasarımcıyı bulup el birliği yapmanız sizin düğün stresinin en büyük parçası olan gelinlik seçiminden kurtaracaktır.

- Eskişehir Gelinlik Simirna Moda Tasarım

TEKLİF FORMU