Telefon
WhatsApp
İNCİ VE GUPUR
İNCİ VE GUPUR

Gelinlik, zarif, ışıltılı, canlı olmalı ki, en mutlu günümüzde çevremizdekilere olumlu görsellikler sunsun. Mutluluğumuzu yansıtmalıdır gelinlikler. Peki gelinlik ışıltılı hale nasıl getirilir? Eskişehir gelinlik bizlere hangi imkanları sunacaktır?

Gelinlik de İnci;

İlmek ilmek işlenmiş her detayının kusursuz olmasına özenilmiş ne büyük emeklerle hazırlanmış rüya gibi bir gelinlik. Dümdüz saten bir gelinlikle gösterişi yakalamak seçilen satenle bile mümkün. O gün gözler kamaşsın herkesin gözü gelinliğinizle parlasın istiyorsanız da pırlantadan farksız taşlarla kaplı bir gelinlik ve ona eşlik eden uzunca bir duvak.  Ya da herkesi zarafetinizle etkilemek istiyorsanız hiç kuşkusuz dönemlere de damgasını vuran inci çeşitleri kullanımı önemli olacaktır.

İnsan gözünde canlandırınca bile kararsız kalabiliyor. Aslında son zamanlara baktığımızda inci detaylarla dolu bir gelinlik ve ona eşlik eden adeta duvaklara inci serpilmiş görünümü çok tercih ediliyor.  Ve çok da zarif duruyor. Hem çok şık hem çok sade olmak isteyen gelinler içinde inci detaylarından bir taçla gelinliği tamamlamak da mümkün.

Bir diğer tercih, saten bir gelinlikte kasnak işlemeleriyle ve uzun sade bir duvak tercihi. Nasıl görünmek istediğiniz sadece sizin hayaliniz ve seçimleriniz doğrultusunda doğru kumaş ve doğru detay seçimleriyle mümkün.

Öyle ki seçtiğiniz bir seçenekle istiridyeden çıkan sedef bir inci gibi görünebilirsiniz.

Eşsiz Güpürler.

Bütün bedeninizi saran gelinlik ve güpür, kuğu gibi bir görüntü... Sadece gelinlikte değil duvak uçlarında, takı keselerinde, saç aksesuarında, gelin buketinde güpür kullanarak muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz.

Güpür deyince geniş bir yelpazede bakmak lazım. En çok tercih edilenlerden biri olan Fransız güpürü eşsiz motifleriyle zarafetin ta kendisidir. Çeşitli yakalarda kol detaylarında etek uçlarında göğüs kabında tüllü kolların ucuna minik bir dokunuşla yerleştirilmiş detayda güpür sizi her zaman daha da zarif gösterecek en güzel seçeneklerden biridir.

- Eskişehir Gelinlik Simirna Moda Tasarım

TEKLİF FORMU