Telefon
WhatsApp
PRENSES MODEL
PRENSES MODEL

Her Kadın Kendi Hikayesinin Prensesidir.

Neredeyse tüm kızların küçüklüğünden beri hayalidir prenses olmak. Bunu en güzel günü olan düğünlerinde giyindikleri gelinlikle yansıtmak isterler. Prenses model gelinlik eskişehir de tam da bunun için tasarlanmış desek yeridir.

Prenses model gelinlik, belin kıvrım detaylarını muhteşem şekilde gösterip eteklerinin kabarıklığıyla adeta hayallerinizi yaşatır. Gösterişi ihtişamı seven kadınların tercihi olan prenses model gelinlik zamana yenilmeyen klasik bir modeldir. Uzun kollusu, kayık yakalısı, kalın askılısı. Straplezi işlemeleriyle, kesimleriyle, duvaklarıyla birçok seçeneğiniz vardır.

Özellikle etek uçlarındaki detaylarla pilileriyle çokta ihtişamlıdır.

Bu model adını prenses gibi hissettirmesinden almış olsa gerek. Emin ellerde ve doğru seçimlerle adeta bir sarayda düğün yapan prensesler gibi hissetmek mümkün. Neticede her kadın kendi hikayesinin prensesidir, üstelik diğer gelinlik seçeneklerinden bazıları gibi vücut yapınızı ortaya çıkarmaz. Aksine iyi bir kamuflaj olur. Kiloluyum ama kollarım ince diyen kadınlar içinde çok iyi bir seçenek olabilir prenses model gelinlik. Aslında herkese yakışacak ve çok tercih edilen modeldir. Kollarına tül detayıyla güpürler, işlemelerle muhteşem görüntü sağlayacağından hiç şüphe yok.

Tabi ki bu model uzun etek kuyruğu olmadan düşünülemez. Siz prenses model gelinliğin içinde yürüdükçe arkadan gelen eşsiz uzun eteği ahenkle sizi takip ederken tüm gözler üzerinizde olacaktır. Bu model gelinliği düşünüyor ve kararsız kaldıysanız şayet, size çok yakışacağından emin olabilirsiniz.

2020’de de trendler arasında olan prenses (kabarık) model gelinlikleri

  • Uzun kollu prenses(kabarık) model gelinlikle kol detayında genelde modern dantel detayları ön plana çıkmakta
  • V yaka prenses(kabarık) model gelinlikler göğüs dekoltesiyle kabarık eteğiyle oldukça modern durmakta. İllüzyon yaka etrafı dantellerle bezenmesiyle eşsiz olunabilir.
  • Kayık yaka prenses model gelinlikte ise göğüs dekoltesi çok fazla olmasın isteyen gelinler için tercihleri arasında olabilir.

- Eskişehir Gelinlik Simirna Moda Tasarım

TEKLİF FORMU