Telefon
WhatsApp
STRAPLEZ YAKA GELİNLİK
STRAPLEZ YAKA GELİNLİK

Gelinlik seçimi yaparken ön araştırma olmazsa olmazlardandır. Araştırma yapılmadan gelinlik seçimi yapmanız sizi hem yanlış tercihe yöneltecek hem de strese sokacaktır. Çok çeşitli gelinliklerin olması bunun baş nedenidir. Sizin yapmanız gereken şey vücudunuzu iyi tanımanız ve hangi tür gelinliğin sizin vücudunuza daha yatkın olduğunu bulmanızdır. Bunun için kafanızda gelinlik modeli oluşturmadan hangi tip gelinlik modeli size uygun iyice bir gözden geçirin. Bu yazımızda bir gelinlik modeli olan Straplez gelinlikten bahsedeceğiz ve straplez modellerimizi de eskişehir gelinlik tasarımlarıyla bulabilirsiniz.

Straplez Yaka Gelinlik

Straplez yakanın tanımını yapacak olursak askısız ve kolsuz bir yaka kesimidir. Bu yaka kesimine sahip gelinlikler de straplez yaka gelinliktir. Göğsü kavrayan modeldir.

      Straplez yaka gelinliklerin bazı çeşitleri bulunmaktadır.

  • Düz yaka straplez gelinlik,
  • Kalp yaka (öpücük yaka) straplez gelinlik,
  • İllüzyon yaka straplez gelinlik,
  • M yaka straplez gelinlik,
  • Asimetrik yaka straplez gelinlik,

Düz Yaka Straplez Gelinlik:

Adından da anlaşılacağı gibi göğüs üzerinde dümdüz duran ve göğsü sarıp sarmalayan modeldir. Oldukça romantik ve modern görüntüye sahiptir.

Kalp Yaka (Öpücük Yaka) Straplez Gelinlik:

İki eğrinin kalp şeklini vererek birleşmesiyle oluşan kalp yaka straplezdir. Kalp görüntüsü olduğu için adını buradan alıyor. Gösterişli ve kendine güveni yüksek olan gelinlerin tercih ettiği modeldir.

M Yaka Straplez Gelinlik:

‘M’ şeklinde köşeleri olan askısız yaka tipidir. Vücut yapısı daha küçük olan kadınların sıklıkla tercih ettiği modeldir.

İllüzyon Yaka Straplez Gelinlik:

Straplez giyinmek isteyip fakat sürekli düşmesinden endişe eden, çekiştirme derdinden kurtaran bir modeldir. Tüm model straplez görüntüsünü bu yaka türüyle yakalayabilirsiniz. Hatta komple illüzyon yaka kullanıp göğüslerin taşlarla, incilerle, dantellerle, kamufle edilmesi oldukça modern görüntüye kavuşturacaktır.

Asimetrik Yaka Straplez Gelinlik:

Farklılık arayan gelinlerin gözdesidir bu yaka tarzı. Özellikle straplez transparan(iç gösteren) gelinlik modelini tercih eden iddialı gelinlerin tercihidir.

- Eskişehir Gelinlik Simirna Moda Tasarım

TEKLİF FORMU