Telefon
WhatsApp

Simirna Moda Tasarım

Ürün Grupları

Hakkımızda

Simirna, ” Siz düşleyin biz gerçekleştirelim” sloganı ile yola çıkan; Moda & Tasarım ve Organizasyon sektöründe amatör ruhla, profesyonel ekip ve ekipman ile Eskişehir'de hizmet veren çözüm ortağınızdır. Özel günlerinizde size özel gelinlik, nişanlık, abiye tasarımları ile, mekan temini & süslemeden, yemek ve servis hizmetlerine kadar birçok alanda hizmet veren ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen bir kurumdur.

Hakkımızda
Hakkımızda

Tanıtım Videosu

Simirna Moda Tasarım

Blog Liste

STRAPLEZ YAKA GELİNLİK
STRAPLEZ YAKA GELİNLİK

Gelinlik seçimi yaparken ön araştırma olmazsa olmazlardandır. Araştırma yapılmadan gelinlik seçimi yapmanız sizi hem yanlış tercihe yöneltecek hem de strese sokacaktır. Çok çeşitli gelinliklerin olması bunun baş nedenidir.

PRENSES MODEL
PRENSES MODEL

Neredeyse tüm kızların küçüklüğünden beri hayalidir prenses olmak. Bunu en güzel günü olan düğünlerinde giyindikleri gelinlikle yansıtmak isterler. Prenses model gelinlik de tam da bunun için tasarlanmış desek yeridir.

İNCİ VE GUPUR
İNCİ VE GUPUR

Gelinlik, zarif, ışıltılı, canlı olmalı ki, en mutlu günümüzde çevremizdekilere olumlu görsellikler sunsun. Mutluluğumuzu yansıtmalıdır gelinlikler.

KUMAŞI MEVSİMLERE GÖRE SEÇİMİ
KUMAŞI MEVSİMLERE GÖRE SEÇİMİ

Masallardaki gibi bir düğün, eşsiz mutluluk, tarifi imkânsız heyecan, rüya gibi bir gelinlik ve sonunda sonsuzluğa doğru adım atılan birliktelik. Bir kadının hayallerini süsleyen şeylerden biridir hiç kuşkusuz gelinlik giyip evlenmek.

GELİNLİK KUMASI
GELİNLİK KUMASI

Düğün gecesinde eşsiz görünmek, rüya gibi bir gelinlikle mümkün olmaktadır. Rüya gibi bir gelinlik için doğru kumaş seçimi de önemlidir.

TEKLİF FORMU